Logo

Dom na sprzedaż, 370,30 m², oferta nr 9374/3186/ODS

2 399 000 zł

6 479 zł /m²

Rata 11 224 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom na sprzedaż 370.3 m², Jacka Malczewskiego, Gdańsk

Gdańsk, Jacka Malczewskiego

Dom 370,30 m², oferta nr , 9374/3186/ODS, Gdańsk, Jacka Malczewskiego
9374/3186/ODS - zdjęcie nr 0
9374/3186/ODS - zdjęcie nr 1
9374/3186/ODS - zdjęcie nr 2
9374/3186/ODS - zdjęcie nr 3
9374/3186/ODS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 370.3 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

7 pokoi

Powierzchnia:

370,30 m²

Powierzchnia działki:

566,00 m²

Typ domu:

wolnostojący

Rok Budowy:

1946

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?