Logo

Dom na sprzedaż, 170,00 m², oferta nr 7222/3098/ODS

1 420 000 zł

8 353 zł /m²

Rata 6 644 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom z oferty 4 ŚCIANY sp. z o.o.

Jabłonna

Dom 170,00 m², oferta nr , 7222/3098/ODS, Jabłonna
7222/3098/ODS - zdjęcie nr 0
7222/3098/ODS - zdjęcie nr 1
7222/3098/ODS - zdjęcie nr 2
7222/3098/ODS - zdjęcie nr 3
7222/3098/ODS - zdjęcie nr 4
7222/3098/ODS - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Liczba pokoi:

6 pokoi

Powierzchnia:

170,00 m²

Powierzchnia działki:

300,00 m²

Typ domu:

wolnostojący

Rok Budowy:

1996

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?