Logo

Dom na sprzedaż, 182,00 m², oferta nr SDKURO178

1 290 000 zł

7 088 zł /m²

Rata 6 036 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom z oferty Metrohouse

Izbica

Dom 182,00 m², oferta nr , SDKURO178, Izbica
SDKURO178 - zdjęcie nr 0
SDKURO178 - zdjęcie nr 1
SDKURO178 - zdjęcie nr 2
SDKURO178 - zdjęcie nr 3
SDKURO178 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 182 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

5 pokoi

Powierzchnia:

182,00 m²

Powierzchnia działki:

800,00 m²

Typ domu:

bliźniak

Rok Budowy:

2019

Wirtualny spacer:

zobacz »

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?