Logo

Dom na sprzedaż, 183,00 m², oferta nr SDZASA534

1 385 000 zł

7 568 zł /m²

Rata 6 480 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom z oferty Metrohouse

Izbica

Dom 183,00 m², oferta nr , SDZASA534, Izbica
SDZASA534 - zdjęcie nr 0
SDZASA534 - zdjęcie nr 1
SDZASA534 - zdjęcie nr 2
SDZASA534 - zdjęcie nr 3
SDZASA534 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 183 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

5 pokoi

Powierzchnia:

183,00 m²

Powierzchnia działki:

267,00 m²

Typ domu:

bliźniak

Rok Budowy:

2019

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?