Logo

Dom na sprzedaż, 390,00 m², oferta nr SDFEHE736

1 190 000 zł

3 051 zł /m²

Rata 5 568 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom z oferty Metrohouse

Istebna

Dom 390,00 m², oferta nr , SDFEHE736, Istebna
SDFEHE736 - zdjęcie nr 0
SDFEHE736 - zdjęcie nr 1
SDFEHE736 - zdjęcie nr 2
SDFEHE736 - zdjęcie nr 3
SDFEHE736 - zdjęcie nr 4
SDFEHE736 - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Liczba pokoi:

7 pokoi

Powierzchnia:

390,00 m²

Powierzchnia działki:

1 140,00 m²

Typ domu:

wolnostojący

Rok Budowy:

1997

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?