Logo

Dom na sprzedaż, 161,80 m², oferta nr TTT-00000653

110 600 zł

684 zł /m²

Rata 517 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom z oferty Plures

Kędzierzyn-Koźle, Ignacego Mościckiego

Dom 161,80 m², oferta nr , TTT-00000653, Kędzierzyn-Koźle, Ignacego Mościckiego
TTT-00000653 - zdjęcie nr 0
TTT-00000653 - zdjęcie nr 3
Lokalizacja domu 161.8 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

161,80 m²

Powierzchnia działki:

121,00 m²

Typ domu:

wolnostojący

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?