Logo

Dom na sprzedaż, 100,00 m², oferta nr 45-DS-FYsfc4UjoL

290 000 zł

2 900 zł /m²

Rata 1 357 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Przemyśl, Ignacego Krasickiego

Dom 100,00 m², oferta nr , 45-DS-FYsfc4UjoL, Przemyśl, Ignacego Krasickiego
45-DS-FYsfc4UjoL - zdjęcie nr 0
45-DS-FYsfc4UjoL - zdjęcie nr 1
45-DS-FYsfc4UjoL - zdjęcie nr 2
45-DS-FYsfc4UjoL - zdjęcie nr 3
45-DS-FYsfc4UjoL - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 100 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

5 pokoi

Powierzchnia:

100,00 m²

Powierzchnia działki:

231,00 m²

Typ domu:

wolnostojący

Rok Budowy:

1950

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?