Logo

Dom na sprzedaż, 274,00 m², oferta nr BS2-DS-313736-20

2 290 000 zł

8 358 zł /m²

Rata 10 714 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Chrzanów, Gwardzistów

Dom 274,00 m², oferta nr , BS2-DS-313736-20, Chrzanów, Gwardzistów
BS2-DS-313736-20 - zdjęcie nr 0
BS2-DS-313736-20 - zdjęcie nr 1
BS2-DS-313736-20 - zdjęcie nr 2
BS2-DS-313736-20 - zdjęcie nr 3
BS2-DS-313736-20 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 274 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

8 pokoi

Powierzchnia:

274,00 m²

Powierzchnia działki:

2 500,00 m²

Typ domu:

dworek

Rok Budowy:

2005

Wirtualny spacer:

zobacz »

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?