Logo

Dom na sprzedaż, 174,00 m², oferta nr WIL580608

869 000 zł

4 994 zł /m²

Rata 4 066 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom z oferty Wilsons Nieruchomości

Świętajno, Grunwaldzka

Dom 174,00 m², oferta nr , WIL580608, Świętajno, Grunwaldzka
WIL580608 - zdjęcie nr 0
WIL580608 - zdjęcie nr 1
WIL580608 - zdjęcie nr 2
WIL580608 - zdjęcie nr 3
WIL580608 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 174 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

5 pokoi

Powierzchnia:

174,00 m²

Powierzchnia działki:

5 000,00 m²

Typ domu:

wolnostojący

Rok Budowy:

2024

Wirtualny spacer:

zobacz »

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?