Dom na sprzedaż, 127,00 m², oferta nr ASK-DS-49372
420 000 zł
3 307 zł /m²
Rata 1 965 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Dom z oferty Aspect Nieruchomości - ogólnopolska sieć biur
Grabów

6

Mapa
Liczba pokoi:
5 pokoi
Powierzchnia:
127,00 m²
Powierzchnia działki:
4 571,00 m²
Typ domu:
wolnostojący
Rok Budowy:
1970
Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zapytaj o ofertę
Marzysz o domu za granicą?