Logo

Dom na sprzedaż, 206,00 m², oferta nr HALI451

1 650 000 zł

8 010 zł /m²

Rata 7 720 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom z oferty Metrohouse

Górki Wielkie

Dom 206,00 m², oferta nr , HALI451, Górki Wielkie
HALI451 - zdjęcie nr 0
HALI451 - zdjęcie nr 1
HALI451 - zdjęcie nr 2
HALI451 - zdjęcie nr 3
HALI451 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 206 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

5 pokoi

Powierzchnia:

206,00 m²

Powierzchnia działki:

1 049,00 m²

Typ domu:

wolnostojący

Rok Budowy:

2015

Data aktualizacji: 2024-08-30

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?