Logo

Dom na sprzedaż, 438,00 m², oferta nr 26419/KRN/DS-26516

749 000 zł

1 710 zł /m²

Rata 3 504 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Goleniów

Dom 438,00 m², oferta nr , 26419/KRN/DS-26516, Goleniów
26419/KRN/DS-26516 - zdjęcie nr 0
26419/KRN/DS-26516 - zdjęcie nr 1
26419/KRN/DS-26516 - zdjęcie nr 2
26419/KRN/DS-26516 - zdjęcie nr 3
26419/KRN/DS-26516 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 438 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

5 pokoi

Powierzchnia:

438,00 m²

Powierzchnia działki:

2 800,00 m²

Typ domu:

wolnostojący

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?