zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

KERNER NIERUCHOMOŚCI Dawid Kerner

Agencja nieruchomości Kerner Nieruchomości pośredniczy w obrocie nieruchomościami oraz działa w zakresie doradztwa.
pokaż numer telefonu

Tu nas znajdziesz:

Nasze biura

Zakres działalności:

  • agencja nieruchomości
  • lokale użytkowe, domy, działki
  • Goleniów
Kontakt

Nasi pośrednicy nieruchomości

Dawid Kerner - KERNER NIERUCHOMOŚCI Dawid Kerner

Dawid Kerner

pokaż numer
Mgr Dawid Kerner - KERNER NIERUCHOMOŚCI Dawid Kerner

Mgr Dawid Kerner

pokaż numer

Opis firmy - KERNER NIERUCHOMOŚCI Dawid Kerner

Nasza oferta skierowana jest zarówno dla Osób Prywatnych jak i Firm zarówno w zakresie bezpośredniej współpracy dotyczącej obrotu nieruchomościami jak i w zakresie współpracy ze wszystkimi podmiotami działającymi w szeroko rozumianej branży nieruchomości (deweloperzy, projektanci, architekci, firmy budowlane, remontowe, produkcyjne, zarządcy, inwestorzy itd...).

Właścicielem Firmy jest mgr Dawid Kerner - ukończył studia wyższe na kierunku Ekonomia, posiadający dwa tytuły magistra: Organizacja i Zarządzanie Podmiotów Gospodarczych oraz Gospodarka Nieruchomościami (Wycena, Obrót, Zarządzanie). Posiada licencję zawodową w zakresie Pośrednictwa w Obrocie Nieruchomościami numer 21221.

Nasza Firma posiada obowiązkową polisę OC. Prowadzimy rozmowy, negocjacje z podmiotami w zakresie pośrednictwa i doradztwa finansowego/kredytowego/prawnego dla naszych klientów. Siedziba główna mieści się w Goleniowie przy ul. Konstytucji 3 Maja 51/3a. W najbliższym czasie, planujemy uruchomić kolejne oddziały regionalne.

Zapraszamy Wszystkich Państwa do Współpracy.

Nasza oferta

41 ofert

Filtruj Sortuj
Wybrane filtry: