Logo

Dom na sprzedaż, 198,00 m², oferta nr JYSU355

1 500 000 zł

7 576 zł /m²

Rata 7 018 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom z oferty Metrohouse

Głowno

Dom 198,00 m², oferta nr , JYSU355, Głowno
JYSU355 - zdjęcie nr 0
JYSU355 - zdjęcie nr 1
JYSU355 - zdjęcie nr 2
JYSU355 - zdjęcie nr 3
JYSU355 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 198 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

5 pokoi

Powierzchnia:

198,00 m²

Powierzchnia działki:

1 190,00 m²

Typ domu:

wolnostojący

Rok Budowy:

2002

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?