Logo

Dom na sprzedaż, 240,00 m², oferta nr TN195564

1 999 999 zł

8 333 zł /m²

Rata 9 358 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Gdynia, Oksywie

Dom 240,00 m², oferta nr , TN195564, Gdynia, Oksywie, Oksywie
TN195564 - zdjęcie nr 0
TN195564 - zdjęcie nr 1
TN195564 - zdjęcie nr 2
TN195564 - zdjęcie nr 3
TN195564 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 240 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

6 pokoi

Powierzchnia:

240,00 m²

Powierzchnia działki:

677,00 m²

Typ domu:

wolnostojący

Rok Budowy:

1986

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?