Logo

Dom na sprzedaż, 146,00 m², oferta nr PAN313721

1 390 000 zł

9 521 zł /m²

Rata 6 503 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Żukczyn, Gdańska

Dom 146,00 m², oferta nr , PAN313721, Żukczyn, Gdańska
PAN313721 - zdjęcie nr 0
PAN313721 - zdjęcie nr 1
PAN313721 - zdjęcie nr 2
PAN313721 - zdjęcie nr 3
PAN313721 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 146 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

146,00 m²

Powierzchnia działki:

895,00 m²

Typ domu:

wolnostojący

Rok Budowy:

2024

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?