Logo

Dom na sprzedaż, 170,00 m², oferta nr SDPIKY209

695 000 zł

4 088 zł /m²

Rata 3 252 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom z oferty Metrohouse

Ełk, Gdańska

Dom 170,00 m², oferta nr , SDPIKY209, Ełk, Gdańska
SDPIKY209 - zdjęcie nr 0
SDPIKY209 - zdjęcie nr 1
SDPIKY209 - zdjęcie nr 2
SDPIKY209 - zdjęcie nr 3
SDPIKY209 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 170 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

170,00 m²

Powierzchnia działki:

306,00 m²

Rok Budowy:

1974

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?