Logo

Dom na sprzedaż, 120,00 m², oferta nr gc0004500

109 795 zł

915 zł /m²

Rata 514 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom z oferty Plures

Zawiercie, Filaretów

Dom 120,00 m², oferta nr , gc0004500, Zawiercie, Filaretów
gc0004500 - zdjęcie nr 0
gc0004500 - zdjęcie nr 3
Lokalizacja domu 120 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

120,00 m²

Typ domu:

wolnostojący

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?