Logo

Dom na sprzedaż, 163,65 m², oferta nr KMO-DS-2359

480 000 zł

2 933 zł /m²

Rata 2 246 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom z oferty Morek Nieruchomości

Dygowo

Dom 163,65 m², oferta nr , KMO-DS-2359, Dygowo
KMO-DS-2359 - zdjęcie nr 0
KMO-DS-2359 - zdjęcie nr 1
KMO-DS-2359 - zdjęcie nr 2
KMO-DS-2359 - zdjęcie nr 3
KMO-DS-2359 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 163.65 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

5 pokoi

Powierzchnia:

163,65 m²

Powierzchnia działki:

1 505,00 m²

Typ domu:

wolnostojący

Rok Budowy:

2026

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?