Logo

Dom na sprzedaż, 155,00 m², oferta nr 1037

254 000 zł

1 639 zł /m²

Rata 1 188 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Morzewiec, Dworska

Dom 155,00 m², oferta nr , 1037, Morzewiec, Dworska
1037 - zdjęcie nr 0
1037 - zdjęcie nr 1
1037 - zdjęcie nr 2
1037 - zdjęcie nr 3
1037 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 155 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

7 pokoi

Powierzchnia:

155,00 m²

Powierzchnia działki:

775,00 m²

Typ domu:

bliźniak

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?