Logo

Dom na sprzedaż, 132,40 m², oferta nr 165450227

890 000 zł

6 722 zł /m²

Rata 4 164 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Droszków

Dom 132,40 m², oferta nr , 165450227, Droszków
165450227 - zdjęcie nr 0
165450227 - zdjęcie nr 1
165450227 - zdjęcie nr 2
165450227 - zdjęcie nr 3
165450227 - zdjęcie nr 4
165450227 - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

132,40 m²

Typ domu:

bliźniak

Rok Budowy:

2026

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?