Logo

Dom na sprzedaż, 90,00 m², oferta nr AG332187

495 000 zł

5 500 zł /m²

Rata 2 316 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Domachowo

Dom 90,00 m², oferta nr , AG332187, Domachowo
AG332187 - zdjęcie nr 0
AG332187 - zdjęcie nr 1
AG332187 - zdjęcie nr 2
AG332187 - zdjęcie nr 3
AG332187 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 90 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

90,00 m²

Powierzchnia działki:

160,00 m²

Typ domu:

bliźniak

Rok Budowy:

2025

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?