Logo

Dom na sprzedaż, 118,00 m², oferta nr ASP-DS-51153

639 900 zł

5 423 zł /m²

Rata 2 994 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Żory, Dolna

Dom 118,00 m², oferta nr , ASP-DS-51153, Żory, Dolna
ASP-DS-51153 - zdjęcie nr 0
ASP-DS-51153 - zdjęcie nr 3
Lokalizacja domu 118 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

5 pokoi

Powierzchnia:

118,00 m²

Powierzchnia działki:

750,00 m²

Typ domu:

szeregowy

Rok Budowy:

2025

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?