Logo

Dom na sprzedaż, 210,00 m², oferta nr 29790117

1 280 000 zł

6 095 zł /m²

Rata 5 989 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dobroszów Oleśnicki

Dom 210,00 m², oferta nr , 29790117, Dobroszów Oleśnicki, Dobroszów Oleśnicki
29790117 - zdjęcie nr 0
29790117 - zdjęcie nr 1
29790117 - zdjęcie nr 2
29790117 - zdjęcie nr 3
29790117 - zdjęcie nr 4
29790117 - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Liczba pokoi:

6 pokoi

Powierzchnia:

210,00 m²

Typ domu:

bliźniak

Rok Budowy:

2012

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?