Logo

Dom na sprzedaż, 92,94 m², oferta nr PAN145506

759 000 zł

8 167 zł /m²

Rata 3 551 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Banino, Dąbrowa

Dom 92,94 m², oferta nr , PAN145506, Banino, Dąbrowa
PAN145506 - zdjęcie nr 0
PAN145506 - zdjęcie nr 1
PAN145506 - zdjęcie nr 2
PAN145506 - zdjęcie nr 3
PAN145506 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 92.94 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

92,94 m²

Powierzchnia działki:

75,00 m²

Typ domu:

segment środkowy

Rok Budowy:

2025

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?