Logo

Dom na sprzedaż, 113,72 m², oferta nr BESP-DS-15174

695 000 zł

6 112 zł /m²

Rata 3 252 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom z oferty BESTATE Nieruchomości

Czernica

Dom 113,72 m², oferta nr , BESP-DS-15174, Czernica
BESP-DS-15174 - zdjęcie nr 0
BESP-DS-15174 - zdjęcie nr 1
BESP-DS-15174 - zdjęcie nr 2
BESP-DS-15174 - zdjęcie nr 3
BESP-DS-15174 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 113.72 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

113,72 m²

Powierzchnia działki:

207,00 m²

Typ domu:

szeregowy

Rok Budowy:

2024

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?