Logo

Dom na sprzedaż, 102,80 m², oferta nr BLN141079

1 030 000 zł

10 019 zł /m²

Rata 4 819 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Warszawa, Wawer, Cylichowska

Dom 102,80 m², oferta nr , BLN141079, Warszawa, Wawer, Wawer, Cylichowska
BLN141079 - zdjęcie nr 0
BLN141079 - zdjęcie nr 1
BLN141079 - zdjęcie nr 2
BLN141079 - zdjęcie nr 3
BLN141079 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 102.8 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

102,80 m²

Powierzchnia działki:

151,60 m²

Typ domu:

szeregowy

Rok Budowy:

2025

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?