Nowy dom, 81,17 m², oferta nr 36B
899 000 zł
11 076 zł /m²
okazyjna cena
Rata 4 206 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja Ogrody Przyjaciół 5 - etap 3
Warszawa, Białołęka, ul. Cieślewskich
1 / 5

5

Mapa
Liczba pokoi:
4 pokoje
Powierzchnia:
81,17 m²
Liczba poziomów:
2
Garaż:
garaż, parking naziemny
Powierzchnie zewnętrzne:
ogródek (44,00 m²)
Termin oddania:
III ETAP - III kwartał 2026
Negocjuj cenę
Marzysz o domu za granicą?