Logo

Dom na sprzedaż, 151,31 m², oferta nr SDRAMU921

900 000 zł

5 948 zł /m²

Rata 4 211 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom z oferty Metrohouse

Cicibór Duży

Dom 151,31 m², oferta nr , SDRAMU921, Cicibór Duży
SDRAMU921 - zdjęcie nr 0
SDRAMU921 - zdjęcie nr 1
SDRAMU921 - zdjęcie nr 2
SDRAMU921 - zdjęcie nr 3
SDRAMU921 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 151.31 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

151,31 m²

Powierzchnia działki:

770,00 m²

Typ domu:

wolnostojący

Rok Budowy:

2025

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?