Logo

Dom na sprzedaż, 272,63 m², oferta nr SDJAME949

845 000 zł

3 099 zł /m²

Rata 3 954 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom z oferty Metrohouse

Choiny

Dom 272,63 m², oferta nr , SDJAME949, Choiny
SDJAME949 - zdjęcie nr 0
SDJAME949 - zdjęcie nr 1
SDJAME949 - zdjęcie nr 2
SDJAME949 - zdjęcie nr 3
SDJAME949 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 272.63 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

8 pokoi

Powierzchnia:

272,63 m²

Powierzchnia działki:

1 192,00 m²

Typ domu:

wolnostojący

Rok Budowy:

2006

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?