Logo

Dom na sprzedaż, 255,70 m², oferta nr FRC-DS-195516

529 000 zł

2 069 zł /m²

Rata 2 475 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom z oferty Nieruchomości Furman

Chodzież

Dom 255,70 m², oferta nr , FRC-DS-195516, Chodzież
FRC-DS-195516 - zdjęcie nr 0
FRC-DS-195516 - zdjęcie nr 1
FRC-DS-195516 - zdjęcie nr 2
FRC-DS-195516 - zdjęcie nr 3
FRC-DS-195516 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 255.7 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

7 pokoi

Powierzchnia:

255,70 m²

Powierzchnia działki:

982,00 m²

Typ domu:

wolnostojący

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?