Logo

Dom na sprzedaż, 260,00 m², oferta nr FRC-DS-199274

899 000 zł

3 458 zł /m²

Rata 4 206 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom z oferty Nieruchomości Furman

Chodzież

Dom 260,00 m², oferta nr , FRC-DS-199274, Chodzież
FRC-DS-199274 - zdjęcie nr 0
FRC-DS-199274 - zdjęcie nr 1
FRC-DS-199274 - zdjęcie nr 2
FRC-DS-199274 - zdjęcie nr 3
FRC-DS-199274 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 260 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

6 pokoi

Powierzchnia:

260,00 m²

Powierzchnia działki:

2 071,00 m²

Typ domu:

wolnostojący

Rok Budowy:

1983

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?