Logo

Dom na sprzedaż, 166,30 m², oferta nr FRP-DS-198030-5

535 000 zł

3 217 zł /m²

Rata 2 503 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom z oferty Nieruchomości Furman

Chodzież

Dom 166,30 m², oferta nr , FRP-DS-198030-5, Chodzież
FRP-DS-198030-5 - zdjęcie nr 0
FRP-DS-198030-5 - zdjęcie nr 1
FRP-DS-198030-5 - zdjęcie nr 2
FRP-DS-198030-5 - zdjęcie nr 3
FRP-DS-198030-5 - zdjęcie nr 4
FRP-DS-198030-5 - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Liczba pokoi:

6 pokoi

Powierzchnia:

166,30 m²

Powierzchnia działki:

1 680,00 m²

Typ domu:

bliźniak

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?