Logo

Dom na sprzedaż, 250,00 m², oferta nr 107/15646/ODS

549 000 zł

2 196 zł /m²

Rata 2 569 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Chmielnik

Dom 250,00 m², oferta nr , 107/15646/ODS, Chmielnik
107/15646/ODS - zdjęcie nr 0
107/15646/ODS - zdjęcie nr 1
107/15646/ODS - zdjęcie nr 2
107/15646/ODS - zdjęcie nr 3
107/15646/ODS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 250 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

250,00 m²

Powierzchnia działki:

334,00 m²

Typ domu:

segment skrajny

Rok Budowy:

1978

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?