Logo

Dom na sprzedaż, 226,00 m², oferta nr PRP-DS-64994-5

1 000 000 zł

4 425 zł /m²

Rata 4 679 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Chęciny

Dom 226,00 m², oferta nr , PRP-DS-64994-5, Chęciny
PRP-DS-64994-5 - zdjęcie nr 0
PRP-DS-64994-5 - zdjęcie nr 1
PRP-DS-64994-5 - zdjęcie nr 2
PRP-DS-64994-5 - zdjęcie nr 3
PRP-DS-64994-5 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 226 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

8 pokoi

Powierzchnia:

226,00 m²

Powierzchnia działki:

900,00 m²

Rok Budowy:

1986

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?