Logo

Dom na sprzedaż, 175,50 m², oferta nr 43/13563/ODS

848 000 zł

4 832 zł /m²

Rata 3 968 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Celestynów

Dom 175,50 m², oferta nr , 43/13563/ODS, Celestynów
43/13563/ODS - zdjęcie nr 0
43/13563/ODS - zdjęcie nr 1
43/13563/ODS - zdjęcie nr 2
43/13563/ODS - zdjęcie nr 3
43/13563/ODS - zdjęcie nr 4
43/13563/ODS - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Liczba pokoi:

5 pokoi

Powierzchnia:

175,50 m²

Powierzchnia działki:

980,00 m²

Typ domu:

wolnostojący

Rok Budowy:

2008

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?