Logo

Dom na sprzedaż, 225,00 m², oferta nr 622

3 400 000 zł

15 111 zł /m²

Rata 15 908 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Budy Wolskie

Dom 225,00 m², oferta nr , 622, Budy Wolskie
622 - zdjęcie nr 0
622 - zdjęcie nr 1
622 - zdjęcie nr 2
622 - zdjęcie nr 3
622 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 225 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

6 pokoi

Powierzchnia:

225,00 m²

Powierzchnia działki:

10 412,00 m²

Typ domu:

wolnostojący

Rok Budowy:

2022

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?