Logo

Dom na sprzedaż, 68,00 m², oferta nr APO-DS-51135

410 000 zł

6 029 zł /m²

Rata 1 918 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Budy Lucieńskie

Dom 68,00 m², oferta nr , APO-DS-51135, Budy Lucieńskie
APO-DS-51135 - zdjęcie nr 0
APO-DS-51135 - zdjęcie nr 1
APO-DS-51135 - zdjęcie nr 2
APO-DS-51135 - zdjęcie nr 3
APO-DS-51135 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 68 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

68,00 m²

Powierzchnia działki:

1 800,00 m²

Typ domu:

inny

Rok Budowy:

2001

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?