Logo

Dom na sprzedaż, 210,00 m², oferta nr DILU126

870 000 zł

4 143 zł /m²

Rata 4 071 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom z oferty Metrohouse

Brwinów

Dom 210,00 m², oferta nr , DILU126, Brwinów
DILU126 - zdjęcie nr 0
DILU126 - zdjęcie nr 1
DILU126 - zdjęcie nr 2
DILU126 - zdjęcie nr 3
DILU126 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 210 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

210,00 m²

Powierzchnia działki:

200,00 m²

Typ domu:

segment środkowy

Rok Budowy:

2021

Data aktualizacji: 2024-08-30

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?