Logo

Dom na sprzedaż, 242,00 m², oferta nr SDPUHU250

749 000 zł

3 095 zł /m²

Rata 3 504 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom z oferty Metrohouse

Brunary

Dom 242,00 m², oferta nr , SDPUHU250, Brunary
SDPUHU250 - zdjęcie nr 0
SDPUHU250 - zdjęcie nr 1
SDPUHU250 - zdjęcie nr 2
SDPUHU250 - zdjęcie nr 3
SDPUHU250 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 242 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

6 pokoi

Powierzchnia:

242,00 m²

Powierzchnia działki:

1 522,00 m²

Typ domu:

wolnostojący

Rok Budowy:

2004

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?