Logo

Dom na sprzedaż, 50,00 m², oferta nr 70/15646/ODS

395 000 zł

7 900 zł /m²

Rata 1 848 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Borków

Dom 50,00 m², oferta nr , 70/15646/ODS, Borków
70/15646/ODS - zdjęcie nr 0
70/15646/ODS - zdjęcie nr 1
70/15646/ODS - zdjęcie nr 2
70/15646/ODS - zdjęcie nr 3
70/15646/ODS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 50 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

50,00 m²

Powierzchnia działki:

440,00 m²

Typ domu:

bliźniak

Rok Budowy:

1960

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?