Logo

Dom na sprzedaż, 113,00 m², oferta nr PAN810075

898 000 zł

7 947 zł /m²

Rata 4 202 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Bolszewo

Dom 113,00 m², oferta nr , PAN810075, Bolszewo
PAN810075 - zdjęcie nr 0
PAN810075 - zdjęcie nr 1
PAN810075 - zdjęcie nr 2
PAN810075 - zdjęcie nr 3
PAN810075 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 113 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

5 pokoi

Powierzchnia:

113,00 m²

Powierzchnia działki:

645,00 m²

Typ domu:

wolnostojący

Rok Budowy:

2012

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?