Logo

Dom na sprzedaż, 185,00 m², oferta nr 7093/2089/ODS

585 000 zł

3 162 zł /m²

Rata 2 737 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom z oferty homfi

Bolmin

Dom 185,00 m², oferta nr , 7093/2089/ODS, Bolmin
7093/2089/ODS - zdjęcie nr 0
7093/2089/ODS - zdjęcie nr 1
7093/2089/ODS - zdjęcie nr 2
7093/2089/ODS - zdjęcie nr 3
7093/2089/ODS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 185 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

6 pokoi

Powierzchnia:

185,00 m²

Powierzchnia działki:

1 100,00 m²

Typ domu:

wolnostojący

Rok Budowy:

1978

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?