Logo

Dom na sprzedaż, 154,23 m², oferta nr SDROPO783

360 000 zł

2 334 zł /m²

Rata 1 684 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom z oferty Metrohouse

Wojcieszów, Bolesława Chrobrego

Dom 154,23 m², oferta nr , SDROPO783, Wojcieszów, Bolesława Chrobrego
SDROPO783 - zdjęcie nr 0
SDROPO783 - zdjęcie nr 1
SDROPO783 - zdjęcie nr 2
SDROPO783 - zdjęcie nr 3
SDROPO783 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 154.23 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

7 pokoi

Powierzchnia:

154,23 m²

Powierzchnia działki:

316,00 m²

Typ domu:

wolnostojący

Rok Budowy:

1989

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?