Logo

Dom na sprzedaż, 149,19 m², oferta nr 391230235

1 800 000 zł

12 065 zł /m²

Rata 8 422 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Bibice

Dom 149,19 m², oferta nr , 391230235, Bibice, Bibice
391230235 - zdjęcie nr 0
391230235 - zdjęcie nr 1
391230235 - zdjęcie nr 2
391230235 - zdjęcie nr 3
391230235 - zdjęcie nr 4
391230235 - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Liczba pokoi:

5 pokoi

Powierzchnia:

149,19 m²

Typ domu:

bliźniak

Rok Budowy:

2024

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?