Logo

Dom na sprzedaż, 92,00 m², oferta nr SDNUFA286

669 000 zł

7 272 zł /m²

Rata 3 130 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom z oferty Metrohouse

Białe

Dom 92,00 m², oferta nr , SDNUFA286, Białe
SDNUFA286 - zdjęcie nr 0
SDNUFA286 - zdjęcie nr 1
SDNUFA286 - zdjęcie nr 2
SDNUFA286 - zdjęcie nr 3
SDNUFA286 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 92 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

92,00 m²

Powierzchnia działki:

450,00 m²

Typ domu:

bliźniak

Rok Budowy:

2024

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?