Logo

Dom na sprzedaż, 64,00 m², oferta nr LUCY315

580 000 zł

9 063 zł /m²

Rata 2 714 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom z oferty Metrohouse

Białe

Dom 64,00 m², oferta nr , LUCY315, Białe
LUCY315 - zdjęcie nr 0
LUCY315 - zdjęcie nr 1
LUCY315 - zdjęcie nr 2
LUCY315 - zdjęcie nr 3
LUCY315 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 64 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

64,00 m²

Powierzchnia działki:

1 100,00 m²

Typ domu:

wolnostojący

Rok Budowy:

2022

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?