Logo

Dom na sprzedaż, 115,00 m², oferta nr SDBOCO808

427 000 zł

3 713 zł /m²

Rata 1 998 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom z oferty Metrohouse

Biała Podlaska

Dom 115,00 m², oferta nr , SDBOCO808, Biała Podlaska
SDBOCO808 - zdjęcie nr 0
SDBOCO808 - zdjęcie nr 1
SDBOCO808 - zdjęcie nr 2
SDBOCO808 - zdjęcie nr 3
SDBOCO808 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 115 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

5 pokoi

Powierzchnia:

115,00 m²

Powierzchnia działki:

236,00 m²

Typ domu:

wolnostojący

Rok Budowy:

1985

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?