Logo

Dom na sprzedaż, 158,00 m², oferta nr SDPAFO238

1 550 000 zł

9 810 zł /m²

Rata 7 252 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom z oferty Metrohouse

Legionowo, Batorego

Dom 158,00 m², oferta nr , SDPAFO238, Legionowo, Batorego
SDPAFO238 - zdjęcie nr 0
SDPAFO238 - zdjęcie nr 1
SDPAFO238 - zdjęcie nr 2
SDPAFO238 - zdjęcie nr 3
SDPAFO238 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 158 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

158,00 m²

Powierzchnia działki:

527,00 m²

Typ domu:

wolnostojący

Rok Budowy:

2003

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?