Logo

Dom na sprzedaż, 108,00 m², oferta nr TUFU000

623 268 zł

5 771 zł /m²

Rata 2 916 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom z oferty Metrohouse

Aleksandrów Łódzki

Dom 108,00 m², oferta nr , TUFU000, Aleksandrów Łódzki
TUFU000 - zdjęcie nr 0
TUFU000 - zdjęcie nr 1
TUFU000 - zdjęcie nr 2
TUFU000 - zdjęcie nr 3
TUFU000 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 108 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

108,00 m²

Powierzchnia działki:

45,00 m²

Typ domu:

segment środkowy

Rok Budowy:

2023

Data aktualizacji: 2024-08-30

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?